ZespółMichalina
Magister kosmetologii o specjalizacji kosmetologia estetyczna. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, a także technik usług kosmetycznych. Specjalista w dziedzinie pielęgnacji twarzy, ciała i makijażu permanentnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, warsztatach i kongresach z zakresu kosmetologii.

Monika - podolog

....

Jan
Licencjonowany fizjoterapeuta. Specjalista medycyny ortopedycznej. Ukończył wiele kursów w tej dziedzinie, m. in. "Masaż tkanek głębokich", "Nowoczesna medycyna ortopedyczna" oraz "Terapia punktów spustowych z zastosowaniem suchej igłoterapii oraz mezoterapii kolagenem". Wykonuje również masaże relaksacyjne, sportowe oraz profilaktyczne

 


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]